Judovereniging Jigotai

Welkom op de site van de judovereniging Jigotai

Uitslagen

Dorpentoernooi Meppel 26 mei 2018

1e plaats: Tim Palma en Julian Bakker
2e plaats: Jasper Renkema en Thijs Petersen
3e plaats: Teus Hoogstraten en Kasper Oosterhof
4e plaats: Selene Maas, Jelmer Kramer, Arjan Goettsch en Eline Renkema.

Opstaptoernooi Blauwe Stad 12 mei 2018

2e plaats: Kyan Kuijpers

District Opstaptoernooi Bolsward 28 april 2018

4e plaats: Timothée Adema

Examens 25 april 2018

In groep 1:

Niveau 2 diploma:  
Wouter van Voorst
Witte band met gele slip:     
Tije Jorritsma, Mark Klaver, Sundor van der Kooij, Jelmer Kramer, Carly Kuijpers, Jurre Mestemakers en Thijs Petersen
Witte band met oranje slip:
Lana Dijkstra, Jay Walstra en Twan van Hurk
Witte band met bruine slip:
Renz Koenders

In groep 2:

Niveau 1 diploma:
Niels Luiten
Witte band met gele slip:
Nathan Boerhof, Mathis van der Meiden en Kasper Oosterhof
Witte band met oranje slip:
Maarten Klaver en Selene Maas
Witte band met groene slip:
Tim Palma
Witte band met bruine slip:
Arjan Goettsch en Rik van den Brandhof
Gele band:
Timothé Adema, Julian Bakker, Damian Kuijpers en Kyan Kuijpers
Gele band met groene slip:
Jasper Renkema
Gele band met blauwe slip:
Eline Renkema
Gele band met bruine slip:
Teus Hoogstraten
Groene band met bruine slip:
Lucas Meijer
Blauwe band:
Ivan Vrieling

Dorpentoernooi Hoogeveen 21 april 2018

1e plaats: Teus Hoogstraten
2e plaats: Tim Palma
3e plaats: Selene Maas en Maarten Klaver
4e plaats: Kasper Oosterhof en Thijs Petersen.  


Opstaptoernooi Beilen 24 maart 2018

2e plaats:    Julian Bakker, Kyan Kuijpers en Tim Palma
3e plaats:    Jasper Renkema
4e plaats:    Rik van den Brandhof
geen: Eline Renkema


Dorpentoernooi Westerbork 10 maart 2018

1e plaats:    Arjan Goettsch en Timothée Adema
2e plaats:    Tim Palma
4e plaats:    Renz Koenders, Teus Hoogstraten, Selene Maas, Julian Bakker en                         Maarten Klaver


Paul Dijksta Minitoernooi 17 februari 2018

2e plaats:    Jasper Renkema
3e plaats:    Eline Renkema
4e plaats:    Tim Palma en Rik van den Brandhof


Dorpentoernooi Diever 13 januari 2018

1e plaats:     Kyan Kuijpers, Timothée Adema, Damian Kuijpers, Jasper Renkema en                         Rik van de Brandhof.
2e plaats:     Tim Palma, Julian Bakker en Teus Hoogstraten.
3e plaats:     Eline Renkema en Jurre Mestemaker
4e plaats:     Twan van Hurck, Selene Maas, Renz Koenders, Lana Dijkstra en Jay                         Walstra.

Dorpentoernooi Beilen 2 december 2017

1e plaats Jasper Renkema, Tim Palma en Timothée Adema
2e plaats Renz Koenders, Twan van Hurck, Rik van den Brandhof en Damian Kuijpers
4e plaats Eline Renkema, Jay Walstra en Selene Maas

Judo examens 29 november 2017

Witte band: Lana Dijkstra
Witte band gele slip: Twan van Hurck, Tim Palma, Jay Walstra, Maarten Klaver en Selene Maas.
Witte band groene slip: Renz Koenders
Witte band blauwe slip: Rik van den Brandhof, Arjan Goettsch, Damian Kuipers en Timothée Adema
Witte band bruine slip: Kyan Kuijpers, en Julian Bakker
Gele band oranje slip: Jasper Renkema
Gele band groene slip: Eline Renkema
Gele band blauwe slip: Teus Hoogstraten
Oranje band bruine slip: Daniël Veldhuizen
Groene band blauwe slip: Lucas Meijer en Ivan Vrieling.


District Opstaptoernooi Roden 11 november

3e plaats:    Julian Bakker
4e plaats:    Kyan Kuijpers


Dorpentoernooi Noordwolde 14 oktober 2017

1e plaats:   Eline Renkema en Damian Kuijpers
2e plaats:   Twan van Hurck, Tim Palma, Rik van den Brandhof, Arjan Goettsch en                     Timothée Adema
3e plaats:   Jay Walstra
4e plaats:   Renz Koenders, Kyan Kuijpers, Maarten Klaver, Teus Hoogstraten,                     Selene Maas en Julian Bakker.

Wedstrijdladder 2017/2018

1.Tim Palma98 p.
2.Julian Bakker80 p.
3.Eline Renkema75 p.
4.Jasper Renkema72 p.
5.Timothée Adema70 p.
6.Rik van den Brandhof67 p.
Kyan Kuijpers67 p.
7.Teus Hoogstraten66 p.
8. Selene Maas63 p.
9.Renz Koenders50 p.
10.Damian Kuijpers44 p.
11.Arjan Goettsch42 p.
12.Twan van Hurck40 p.
13.Maarten Klaver35 p.
14.Jay Walstra27 p.
15.Thijs Petersen25 p.
16.Kasper Oosterhof24 p.
15.Jurre Mestemaker12 p.
Lana Dijkstra12 p.
Jelmer Kramer12 p.