Judovereniging Jigotai

Welkom op de site van de judovereniging Jigotai

Uitslag Dorpentoernooi Noordwolde

1e plaats:    Sam Berends, Serena Ike, Ryan Simonis en Vai de Vries
2e plaats:    Tim Alferink, Daan Berends,Gideon Driehuis, Robin Mols, Jorick Timmerman en Joël                  de Woo
3e plaats:    Dani Coolen, Sten Doorten, Linn Gierveld, Quinten van der Hoorn en Tycho Colijn
4e plaats:    Charlotte Proost en Thomas Zantinge


Uitslag examens

Witte band met Gele slip:          Sten Doorten en Jorick Timmerman

Witte band met Oranje slip:       Albert Benthem, Tycho Colijn, Dani Coolen, Quinten van der Hoorn en

                                                Sven Rosink

Witte band met Groene slip:      Ryan Simonis, Jasmine Vranken en Vai de Vries

Witte band met Blauwe slip:      Tim Alferink, Daan Berends, Gideon Driehuis en Serena Ike

Witte band met Bruine slip:       Charlotte Proost

Gele Band:                               Irene Dijkema en Joël de Woo   

Gele band met Oranje slip:       Simeon van der Iest   

Gele band met Groene slip:      Robin Mols en Wouter van Voorst.

Gele band met Blauwe slip:      Sam Berends, Vera Dijkema, Linn Gierveld, Ravi Maas en Zara Mooij

Gele band met Bruine slip:        Selena Maas

Oranje Band:                            Nathan Boerhof en Lana Dijkstra

Mocht u hier een naam missen, dan heeft dit te maken met het privacy beleid!


Uitslag Dorpentoernooi Meppel

1e plaats:          Dani Coolen, Ryan Simonis, Simeon van der Iest en Robin Mols

2e plaats:          Charlotte Proost, Daan Berends en Ravi Maas

3e plaats:          Sven Rosink, Tibbe de Groot, Gideon Driehuis, Zara Mooi, Thomas Zantinge en Sam                             Berends

4e plaats:          Quinten van der Hoorn, Sten Doorten, Jasmine Vranken, Albert Benthem, Rune Smets                         en Tycho Colijn.



Uitslag Onderling toernooi Diever - Ruinen

1e plaats:          Jasmine Vranken, Vai de Vries, Zara Mooi en Sam Berends.

2e plaats:          Sven Rosink,Tim Alferink, Charlotte Proost, Lana Dijkstra en Gideon Driehuis.

3e plaats:          Ryan Simonis, Simeon v.d. Iest, Thomas Zantinge, Linn Gierveld, Robin Mols en Joel de                         Woo.

4e plaats:          Hugo Klaster, Quinten van Hoorn, Irene Dijkema, Sten Doorten, Wouter van Voorst,                         Ravi Maas, Nathan Boerhof, Serena Ike, Cody de Kraag, Albert Benthem, Daan                         Berends, Tycho Colijn en Selene Maas.

Mocht u hier een naam missen, dan heeft dit te maken met het privacy beleid!


Judo examens bij Jigotai 10 november 2021

Witte Band/Gele slip:
Albert Benthem, Cody de Kraag, Hugo Klaster, Jurre Drenth, Quinten van der Hoorn, Sven Rosink, Thomas Zantinge en Tycho Colijn

Witte Band/Oranje slip:
Vai de Vries en Ryan Simonis

Witte Band/Groene slip:
Charlotte Proost, Daan Berends, Gideon Driehuis, Serena Ike en Tim Alferink,

Witte Band/Bruine slip:
Irene Dijkema en Joel de Woo

Gele Band:
Simeon van der Iest

Gele Band/Oranje slip:
Robin Mols en Wouter van Voorst

Gele band/Groene slip:
Linn Gierveld, Ravi Maas, Sam Berends, Tije Jorritsma, Vera Dijkema en Zara Mooij

Gele band/Blauwe slip:
Selene Maas

Gele band/Bruine slip:
Lana Dijkstra en Nathan Boerhof

Oranje band:
David Boerhof, Floris Berends en Niels ike

Groene band:
Timothée Adema en Niels Kramer



© Jigotai - Alle rechten voorbehouden

Deelnemers aan toernooien worden (indien de privacy dit toelaat) vermeld in de wedstrijdladder. Bij deze ladder krijgt elke deelnemer punten toegekend, waarbij het meedoen ook heel belangrijk is. Voor het meedoen krijg je 10 punten en voor een plaatsing 5,4,3 en 2 punten extra.
Aan het eind van het seizoen worden er extra prijzen uitgereikt aan de winnaars.

Wedstrijdladder 2022/2023

1.Zara Mooi30
2.Sam Berends28

Charlotte Proost28
Ryan Simonis28
Simeon van der Iest28
Robin Mols28
3.Jasmine Vranken27

Sven Rosink27

Gideon Driehuis

27
4.

Thomas Zantinge

26
Ravi Maas26
Daan Berends26
5.Quinten van der Hoorn23
Sten Doorten23
Albert Benthem23
Tycho Colijn23
6.Vai de Vries15
Dani Coolen15
7.Tim Alferink14
Lana Dijkstra14
8.Linn Gierveld13
Joel de Woo13
Tibbe de Groot13
9.Hugo Klaster12
Irene Dijkema12
Wouter van Voorst12
Nathan Boerhof12
Serena Ike12
Cody de Kraag12
Selene Maas12
10.Rune Smets11