Judovereniging Jigotai

Welkom op de site van de judovereniging Jigotai

Uitslagen seizoen 2018/2019

Dorpentoernooi Meppel 25 mei 2019

1e plaats:             Thijs Petersen, Nathan Boerhof, Mathis van der Meiden, Niels Kramer en Rune                             Smets.
2e plaats:             Tije Jorritsma
3e plaats:             Sam Berends en Selene Maas
4e plaats:             Ilva Smets, Jay Walstra, Ravi Maas en Jelmer Kramer.

BPO-toernooi Hasselt 18 mei 2019

5e plaats: Tim Palma

7e Internationale Blauwe stad toernooi 11 mei 2019

4e plaats: Tim Palma

Dorpentoernooi Hoogeveen 30 maart 2019

2e plaats: Nathan Boerhof en Mathis van der Meiden
3e plaats: Selene Maas en Niels Kramer,
4e plaats: Sam Berends, Renz Koenders, Ravi Maas en Zara Mooij


Lentetoernooi Beilen 23 maart 2019

5e plaats:    Tim Palma

Lente Opstap toernooi 23 maart 2019

4e plaats:    Rik van den Brandhof

Paul Dijkstratoernooi 16 februari 2019

4e plaats:    Rik van den Brandhof

Dorpentoernooi Westerbork 9 februari 2019

2e plaats:             Jay Walstra, Robin Mols, Niels Kramer en Tije Jorritsma
3e plaats:             Olivier Driehuis en Jelmer Kramer
4e plaats:             Carly Kuijpers, Ravi Maas, Thijs Peters en Selene Maas.


Noord-Oosttoernooi Slagharen 2 februari 2019

3e plaats:    Tim Palma


Dorpentoernooi Diever 19 januari 2019

1e plaats:    Vera Dijkema, Tije Jorritsma, Ravi Maas, Jelmer Kramer en Mathis van                         der Meiden;
2e plaats:    Niels Kramer
3e plaats:    Nathan Boerhof, Jay Walstra en Arjan Goettsch
4e plaats:    Olivier Driehuis, Sundor van der Kooij, Zara Mooij, Carly Kuijpers,                         Selene Maas, Thijs Petersen en Renz Koenders


Dorpentoernooi Beilen 8 december 2018

1e plaats:          Olivier Driehuis
2e plaats:          Mathis van der Meiden en Renz Koenders
3e plaats:          Ravi Maas, Jelmer Kramer en Niels Kramer
4e plaats:          Thijs Petersen en Selene Maas.


Examens 28 november 2018

In groep 1:
Witte band diploma:

Sam Berends
Witte band diploma met oranje slip:
Vera Dijkema, Ravi Maas, Zara Mooij.
Witte band met oranje slip:
Tije Jorritsma, Mark Klaver, Sundor van der Kooij en Wouter van Voorst
Witte band met groene slip:
Lana Dijkstra, Twan van Hurk en Jay Walstra

In groep 2:
Witte band diploma met oranje slip:

Linn Gierveld en Marit Rooijers
Witte band met oranje slip:
Jelmer Kramer, Carly Kuijpers, Kasper Oosterhof en Thijs Petersen
Witte band met groene slip:
Selene Maas
Gele band
Arjan Goettsch, Renz Koenders, Tim Palma en Rik van den Brandhof


In groep 3:
Witte band met groene slip:
Olivier Driehuis, Nathan Boerhof en Maarten Klaver
Gele band met groene slip:
Kyan Kuijpers
Gele band met blauwe slip:
Timothée Adema en Damian Kuijpers
Blauwe band:
Lucas Meijer


Sneker Beker Opstaptoernooi 24 november 2018

2e plaats Tim Palma
3e plaats Rik van den Brandhof


District Opstaptoernooi Roden 10 november 2018

2e plaats Rik van den Brandhof en Tim Palma


1Hunebedtoernooi Borger 3 november 2018

1e plaats: Tim Palma
3e plaats: Rik van den Brandhof
6e plaats: Timothée Adema

JRC Opstaptoernooi Leeuwarden 27 oktober 2018

1e plaats: Timothé Adema en Tim Palma


Wedstrijdladder 2018/2019

1.Tim Palma104 p.
2.Ravi Maas74 p.
3.Selene Maas73 p.
4.Niels Kramer69 p.
5.Thijs Petersen65 p.
6.Rik van den Brandhof64 p.

Jelmer Kramer64 p.
7.Mathis van der Meiden58 p.
8.Renz Koenders50 p.
9.Tije Jorritsma43 p.
10.Nathan Boerhof42 p.
11.Olivier Driehuis40 p.
12.Jay Walstra38 p.
13.Timothée Adema25 p.
14.Carly Kuijpers24 p.
15.Zara Mooij23 p.
Sam Berends23 p.
16.Vera Dijkema15 p.
Rune Smets15 p.
17.Robin Mols14 p.
18.Kasper Oosterhof13 p.
Arjan Goettsch13 p.
19.Maarten Klaver12 p.
Sundor van der Kooij12 p.
Ilva Smets11 p.